Омурайсу – рецепт готування японського омлету з рисом

Омлет– улюблене блюдо багатьох людей, що поєднує в собі швидкість, доступність, легкість у приготуванні і приголомшливий смак. Однак звичайні яєчні, що готуються з разу в раз, можуть набриднути. Крім того, вони часто виявляються не такими поживними, як нам хотілося б. Рецепт японського рисового омлету омурайсу вирішить всі ваші проблеми, вдихнувши в банальну блюдо з яєць нове життя і додавши калорій, необхідних для запасу енергії на цілий день.

Що таке омурайсу?

Дослівно в перекладі з японського «омурайсу» можна перевести як рис в омлеті. Тобто, як можна здогадатися з назви, страва являє собою білий рис з додатковими смаковими інгредієнтами, загорнутий у млинець з яєць. Прикрашається омурайсу кетчупом або томатною пастою, з допомогою яких на тарілці або на самому омлеті робляться різні милі написи або малюнки.

Насправді, рецепт страви японці запозичили у іноземців в кінці XIX — початку XX століття. Тобто, назвати його традиційно японським не можна. Але то своєрідність, яке жителі Країни Висхідного Сонця вклали в банальне для європейців страву, зробило рисовий омлет омурайсу по-справжньому особливим і в дусі Японії.

Дивіться також:  Каннеллоні, 2 покрокових рецепта: з рікоттою і куркою

Чим гарний омлет з рисом – омурайсу?

Якщо ви вважаєте непотрібними японські новації в таких простих стравах, то ось вам кілька причин, по яких варто хоч раз спробувати замінити звичну яєчню на цікавий азіатський аналог:

  • Внесе різноманітність в щоденне меню;
  • Легкий у приготуванні;
  • Більш ситний за рахунок входження до складу рису, який, по суті, є складним вуглеводом, так необхідне нам у першій половині дня;
  • Процес приготування не займає багато часу;
  • Блюдо виходить красивим і естетичними приємним (можете переконатися, поглянувши на фото);
  • І, нарешті, він просто дуже смачний.