Огірки малосольні в пакеті, каструлі, відрі і банці: класичний рецепт швидкого приготування з часником і кропом, «П’ятихвилинка», холодний і гарячий способи

Соління за столом відлітають на «ура». Особливо огірки. Чекати зими не варто, щоб насолодитися хрусткими і ароматними «зеленцями». Можна легко і швидко приготувати малосольні овочі в пакеті, банці, відрі або каструлі. На відміну від квашених, маринованих плодів, цей спосіб займає мінімум часу.

Солятся овочі холодним і гарячим способами. Відмінність полягає в тому, що для другого варіанту застосуються кип’ячений розсіл. Він дозволяє отримати готові плоди вже через одну добу. При холодному способі для повного просолювання має пройти два-три дні. Особливістю обох варіантів є те, що можна додавати овочі в наявний розсіл натомість з’їдених.

Підготовка «зеленцов»

В першу чергу «зеленці» не повинні бути гіркими і жовтими. Тому перед використанням краще їх пробувати. Найкращий варіант — це міцні овочі невеликих розмірів, з тонкою і пухирчатою шкіркою. Підходить як магазинна продукція, так і зірвані з власної грядки плоди. Рекомендується віддавати перевагу «зеленцам» однакових розмірів, так вони швидше і рівномірніше просочаться сіллю.

Дивіться також:  Ікра з патисонів на зиму: рецепти гострої, пряної, «вершкової» закуски, швидкий варіант і «Пальчики оближеш»

Попереднє замочування обов’язково. Воно забезпечить плодам хрусткость і фортеця. Всього за три-чотири години огірки стануть пружними. Замочуванню підлягають і ті, які були тільки що зібрані з грядки.

Готувати овочі краще всього з застосуванням води з джерела. При її відсутності добре вийдуть малосолы на мінералці. Якщо використовується рідина з-під крана, то попередньо її потрібно фільтрувати і прокип’ятити. У ємність кладуть виріб зі срібла або міді. Метали здатні певною мірою очистити воду і забезпечити їй кращий смак.