Як солити вовнянки (волжанки) в домашніх умовах гарячим і холодним способами: прості рецепти на зиму без варіння і замочування грибів + відгуки

Серед грибів теж є делікатеси. Принаймні, так кажуть поціновувачі цього продукту. У Росії до грибних делікатесів зараховують солоні вовнянки. За кордоном цим фактом здивувалися б: у багатьох країнах вовнянки вважаються неїстівними. А все через молочного соку, який дає характерний гіркий смак. Але вітчизняні господині знають, як солити вовнянки в домашніх умовах, щоб вони не горчили.

Вовнянки відносяться до сімейства Сыроежковых. Їх близькі «родичі» — грузді, рижики, сироїжки. У вовнянок є й інші назви — волнянки, волжанки. Ці гриби ростуть у лісах під старими деревами, люблять «селитися» під березами. Існує кілька видів вовнянок, але для приготування придатні тільки білі і рожеві. Характерна особливість дарів лісу — гіркий молочний сік, який викликає при неправильному приготуванні серйозні розлади шлунка. Сирі волжанки мають гарний рожевий або білий відтінок, але при варінні вони стають сірими. Не варто боятися таких метаморфоз: нехай колір у грибів і не досить «благородний», але смак здатний вразити гурманів.

Дивіться також:  Кавуновий мед (нардек - прості рецепти приготування на зиму