Зелені помідори на зиму: рецепти маринованих овочів і як солити в домашніх умовах

Недозрілий урожай може стати великим розчаруванням. Такі овочі практично не мають цінності, тому в основному їх просто викидають. Але ситуація кардинально змінюється, якщо мова йде про нестиглі томати. В консервованому вигляді за своїми смаковими якостями вони не поступаються червоним «побратимам». При цьому рецепти з зелених помідорів на зиму вражають своєю різноманітністю.

Зелені овочі багаті вітамінами і мінералами, які необхідні для нормальної роботи організму. Крім цього, в них містяться кислоти, які сприяють якісному травленню. Нестиглі томати входять в групу низькокалорійних продуктів (20 ккал в 100 г у консервованому вигляді), тому можуть використовуватися для створення дієтичного, пісного меню.

Дивіться також:  Варення з ранеток з хвостиком (прозоре): як зробити цілком і часточками, рецепти з горіхами, коньяком, в мультиварці + відгуки

Недоспілі овочі містять велику кількість отруйної соланіну. При надмірному їх вживанні може статися інтоксикація організму. Щоб гострі зелені помідори на зиму були безпечні для здоров’я, попередньо вимочуємо їх у підсоленій воді. Це допоможе позбутися не тільки від шкідливої сполуки, але і від нітратів, якщо продукти були куплені в магазині.