Гарбузовий крем-суп – 8 рецептів приготування з фото

Смачний і корисний крем-суп з гарбуза – відмінний варіант здорової їжі для всієї родини. Крім основного інгредієнта – оранжевого овоча, у складі страви може бути м’ясо, морепродукти, молочні продукти та інші складові. Ніжна текстура супу і відмінний склад підійдуть в якості харчування для дорослих людей і маленьких дітей. Його можна їсти тим, хто має проблеми зі здоров’ям, зокрема з роботою травних і ендокринних органів.

Рекомендації по вибору гарбуза

Щоб суп вийшов справді смачним, потрібно грамотно підійти до вибору основного компонента – гарбуза.

У доброго плоду шкірка повинна бути щільною, але не дерев’яної. Звичайно ж, не повинно бути тріщин, затемнень, м’яких ділянок – останні можуть вказати на початок процесу гниття.

Дивіться також:  Рибацька юшка - справжній класичний рецепт пріготолвенія

Вибираючи гарбуз, не варто гнатися за гігантськими. У дуже великих, що переросли м’якоть плодів може бути сухою, водянистою і гірчити.

У стиглих плодів хвостик темний і сухий. Якщо його немає, краще не купувати такий плід, можливо, продавець спеціально відрізав, оскільки гарбуз була зірвана раніше і не встигла нормально дозріти. Крім того, навіть найкраща гарбуз, залишилася без плодоніжки, зберігається набагато менше.

Якщо використовувати м’якоть гарбуза, яка перехворіла грибком, суп чи будь-яке інше блюдо вийде гірким, несмачним. Про ймовірне ураження можуть вказати вм’ятини, темні або трохи рожеві ділянки на шкірці. Крім того, багато продавці, які хочуть продати подібну гарбуз, просто плід розрізають на частини.