Макарони “Барилла” – склад, рецепти і калорійність

Історія макаронних виробів братів Барилла з Італії розпочалася у 1877 році, в місті Парма. Тоді в своєму магазині хлібобулочних виробів П’єр Барилла вирішив реалізовувати пасту власного виробництва. Якість і склад продукту швидко вивели макарони барилла в лідери продажів. Барилла – перші макарони, які з’явилися на прилавках в фасованому вигляді.

Склад і калорійність макаронів Барилла

До складу макаронів входить тільки вода і тверді сорти пшениці, іноді можуть бути сліди яєць. Макарони з твердих сортів пшениці – єдині макаронні вироби, які дозволяють вживати дієтологи та нутриціології.

Калорійність макаронів Барилла в сухому вигляді – 356 Ккал на 100 гр. сухого продукту. У відвареному вигляді калорійність в два рази менше – 180 Ккал.

Дивіться також:  Кролик в духовці (з грибами, сметаною, картоплею): рецепти

Харчова цінність продукту на 100 гр. продукту:

  • 12 гр. білків;
  • 72,2 гр. вуглеводів;
  • 1,5 гр. жирів.

В середині 20 століття макаронні вироби Барилла стали відомі у всьому світі. Сьогодні випускається більше 10 видів макаронів італійського бренду. На основі спагетті, гнізд феттучині, трубочок канелоні локшини існує багато рецептів. Популярність італійської кухні зростає, і сьогодні більшість ресторанів мають в меню страви з пасти.