Кабачки «як грузді»: рецепти на зиму з лимонною кислотою, морквою, зеленню, спосіб замаринувати і чи можна зробити без стерилізації + відгуки

Самий бюджетний овоч часто недооцінюється. Кулінарні фантазії багатьох господинь обмежуються приготуванням кабачкової ікри, соте і оладок. Насправді кабачок — справжній «хамелеон», який з легкістю «приміряє» на себе будь-які смаки. Він простий тільки на перший погляд: з цього низькокалорійного овоча можна створити вишукані страви. Особливе місце займають зимові заготовки, що дозволяють зберегти всю цінність вітамінів. Приміром, серед господинь популярний рецепт кабачків «як грузді» на зиму.

Кабачок — справжній «супергерой». Він багатий вітамінами: містить у собі тіамін (В1), рибофлавін (В2), нікотинову кислоту (В3), фолієву кислоту (В9) і аскорбінову (вітамін С). Кабачок ще й джерело мінералів. У його складі — молібден, цинк, алюміній, титан, літій. Присутні також солі калію, магнію, фосфору і кальцію. Дивна властивість овоча — навіть в консервованому вигляді максимально зберігати свої корисні властивості.

Дивіться також:  Полуниця з цукром – 5 рецептів на зиму