Як зварити яйця в мікрохвильовій печі круто і некруто: способи

Як ви думаєте, чи можна зварити яйце в мікрохвильовці? Чи варто взагалі вплутуватися в цей процес або краще використовувати старий «добрий» сотейник? Зараз ми спробуємо вам розповісти про все це докладно.

Чомусь прийнято вважати, що яйця і мікрохвильовки – такі ж затяті вороги, як, скажімо, молоко і огірки. З точки зору фізики, це дійсно так, але приготувати їх в будь СВЧ-печі все-таки можливо: наприклад, залив водою і посоливши, не очищаючи від шкаралупи.

Можливо і приготування без шкаралупи: тоді готовий продукт не буде сферичної форми, але все одно буде їстівним.

Запобіжні заходи

Інструкція до будь СВЧ-печі обов’язково буде містити пункт не готувати в неї яйця. Однак якщо підійти до цього по-розумному, можна обійтися без видимих проблем. Є кілька дрібниць, пам’ятати про які обов’язково:

  • не варто використовувати посуд з металу або з позолоченою облямівкою, так як це може зіпсувати мікрохвильовку;
  • якщо у вас є спеціальна миска, яку використовують для приготування страв в НВЧ-печі, використовуйте її. Підійдуть також скляні або пластикові глибокі чашки, склянки (якщо ви хочете готувати яйця по одному);
  • перед тим, як ставити очищене яйце в мікрохвильовку, потрібно проколоти його зубочисткою. Плівка на жовтку буде пошкоджена, і курячий продукт не лопне при підвищенні внутрішнього тиску;
  • також можна додати в миску столову ложку солі — якщо шкаралупа трісне, сіль допоможе «затягнути» тріщину;
  • на всяк випадок, відійдіть на деяку відстань від печі – тоді при вибуху, ви не постраждаєте;
  • витягуючи миску з мікрохвильовки, надягніть на руки спеціальні термозахисні рукавички.
Дивіться також:  Лінива вівсянка – 5 рецептів на сніданок