Лінива вівсянка – 5 рецептів на сніданок

Це блюдо унікально користю і швидкістю приготування. Тому і називається «ледача вівсянка», що вимагає мінімум часу і кулінарних здібностей.

Користь дає міститься в вівсяних пластівцях клітковина, калій, йод і залізо. Вони зберігаються у готовому блюді, завдяки відсутності теплової обробки. Каша поживна, але не дає тяжкості в шлунку і м’яко діє на організм. У комплексі з кисломолочними продуктами, ягодами і горіхами складе повноцінний сніданок.

Питання обідньої перекусу вирішиться за допомогою «вівсянки в банку», яку можна приготувати напередодні ввечері, а наступного дня взяти з собою на роботу. Використовуйте будь-який з п’яти рецептів або додайте інгредієнти за смаком. Молоко краще використовувати підігріте, горіхи замочувати з пластівцями, щоб вони набубнявіли.

Дивіться також:  Млинці на сироватці (тонкі, товсті): рецепти з фото покроково

Навіть простий відвар з вівса або вівсяний кисіль корисний для травлення, але іноді хочеться чогось смачненького. Спробуйте періодично готувати ліниву вівсянку на сніданок з додаванням улюбленого йогурту і декількох видів фруктів. Ситість до обіду і приємна легкість в шлунку вам забезпечені.