Гороховий суп з м’ясом і без: класичний рецепт з фото

Якщо ви шукаєте рецепт неймовірно смачного, але при цьому досить просте в приготуванні супу, то слід уважно придивитися саме до гороховому. Його сміливо можна назвати одним з найбільш інтернаціональних страв, адже навіть зараз достеменно невідомо, яку ж країну можна назвати його прабатьківщиною.

Свою історію він веде з дуже давніх пір, адже його головний інгредієнт, тобто горох, було окультурено досить давно. Можна навіть сказати, що перші письмові джерела датують наявність даного супу ще в часи Древньої Греції.

На даний момент в кухні практично будь-якої країни можна знайти гороховий суп. Звичайно, рецепт поступово видозмінювався залежно від місця її приготування.

Дивіться також:  Гречаний суп: рецепти смачного супу з гречки

Наприклад, італійці обов’язково додають в нього сир, а монголи – сметану.

Свої особливості є і в Росії, де ця страва давно вже здобуло велику популярність. Насправді, навіть складно уявити собі сім’ю, яка ніколи не мала би його на своєму столі.

У цій статті ми поговоримо про те, як приготувати класичний суп гороховий, про його особливості і маленькі секрети, які дозволять зробити його неймовірно смачним і наваристим.