Домашній зефір – рецепти класичного зефіру по ГОСТу і яблучного

Зефір є дієтичним солодким продуктом і відноситься до французьким ласощам. Він повітряний, легкий і по консистенції, і по своїй калорійності. Завзяті ласуни обожнюють цей ніжний, що тане в роті десерт. Складу зефіру вигідно виграє перед складом цукерок і тортів, тому що в ньому немає жирів, але є пектин, який добре допомагає травленню, а так само багато корисних елементів, що нормалізують роботу кишечника.

Вдома це ласощі легко готується, процес не займає великої кількості часу і відрізняється своєю простотою. Розглянемо покроково, як зробити зефір в домашніх умовах.

Складу зефіру

Багатьох цікавить, з чого роблять зефір.

Найбільш відомими і поширеними є вироби, які готують з таких продуктів:

  • Яєчний курячий білок;
  • Агар-агар або желатин (загусники);
  • М’якоть з яблук «Антонівка» (в ньому багато речовини пектину);
  • Цукрова пудра;
  • Цедра лимона або лимонна кислота.
Дивіться також:  Птифур - рецепти приготування в домашніх умовах

Можна використовувати й інші ягоди окремо або змішувати їх з яблуками, як продукт для пюре. При такому способі готування в ласощі додають більше желатину, тому його аромат відрізняється від класичного. А колір буде такий же, як ягоди, з яких він зроблений.

Фанати шоколаду будуть в захваті від таких інгредієнтів, як какао або шоколадна глазур.

Склад магазинного продукту сильно відрізняється від домашнього. В покупному варіанті багато різних речовин-ароматизаторів, барвників, шкідливих хімічних добавок. А в домашньому — неповторний і вишуканий десертний смак створюють за допомогою корисних домашніх інгредієнтів. Для реалізації рецепту не потрібні величезні витрати грошей на продукти і спеціальні кулінарні навички.