Як приготувати онігірі в домашніх умовах – покроковий процес готування

Онігірі – це досить поширене блюдо Японії, яке готується з прісного рису. Поряд з суші, воно користується великою популярністю. Але вважати онігірі одним з видів суші, є помилкою, так як це цілком самостійне блюдо зі своєю історією. Але в ресторанах японської кухні можна зустріти суші онігірі.

З’явилися ці рисові колобки ще в Х столітті в період Хейан, тоді їх селяни брали з собою в поле в якості перекусу, а також і солдати харчувалися ними під час походу. Ви не будете здивовані, дізнавшись, що основний інгредієнт у рецепті онігірі – рис. Виглядають японські онігірі як білі об’ємні трикутники або невеликі кульки, що мають підкладку у вигляді водоростей Норі. Найчастіше рецепт цих трикутних колобків готують з начинкою, але можна обійтися і без неї, так як для даної страви важливий сам рис, а не начинка.

Дивіться також:  Тамагояки - покроковий рецепт домашнього японського омлету

Як робити онігірі самостійно знають не всі, але приготувати онігірі в домашніх умовах можна легко і швидко, достатньо знати покроковий процес приготування з фото. Благо сьогодні можна в будь-якому супермаркеті купити і спеціальний рис для суші і водорості норі. Навіть у домашніх умовах це блюдо виходить смачним і ситним, і відмінно підійде в якості перекусу.