Тісто для чебуреків з горілкою — рецепт з відео

Щоб зробити хрусткі, м’які і смачні чебуреки необхідно вміти робити правильне тісто. Якраз одним з таких правильних варіантів є тісто для чебуреків з додаванням горілки. Ви запитаєте: «Навіщо її додають?». Насправді все дуже просто. Тісто з додаванням горілки виходить більш ніжним, ніж звичайне. А ще таке тісто буде довше зберігати товарний вигляд і може зберігатися на кілька днів довше, ніж звичайне. Це не просто черговий рецепт, це рецепт, здатний зробити життя господині набагато простіше.

Заварне тісто з горілкою

Час приготування: 60 хвилин

Порцій: 1

Калорійність: 274 ккал на 100 грам

Всім добре відомі особливості заварного тіста. По-перше, воно більш щільне, ніж звичайне. По-друге, воно дещо м’якше. По-третє, воно більш практичне, з ним легше працювати. Це тільки деякі плюси заварного тіста для чебуреків з горілкою. Взагалі, з такого тіста неймовірно легко ліпити чебуреки. Вони не рвуться, не пригорають, а ще вони виходять смачними і расслаивающимися, а це дуже здорово і завжди грає на руку будь-якого виробу.

Набір продуктів для приготування тіста

  • 570 грам пшеничного борошна;
  • 210 мілілітрів води;
  • 30 грам горілки;
  • 1 столова ложка оливкової олії;
  • 1 чайна ложка солі.
Дивіться також:  Скільки калорій в чебуреке з м'ясом ?

Рецепт приготування

  • Для початку нам необхідна кип’ячена вода. Вона повинна бути гаряча, так як тісто для чебуреків з горілкою, що ми будемо робити – заварне. Воду можна закип’ятити в каструлі або в чайнику. Головне, потрібен окріп.
  • Тепер, коли у нас є гаряча вода в неї необхідно засипати сіль і розмішати до зникнення всіх кристалів. У окріп з сіллю виливаємо необхідну кількість горілки і ще раз все перемішуємо.
  • Тепер поки ще гарячий окріп засипаємо борошно. Робити це потрібно акуратно і швидко, так як відмінна риса заварного тіста для чебуреків — це швидкість його приготування. Такий рецепт.
  • Потихеньку починаємо замішувати. В процесі цього вливаємо невелику кількість оливкової олії.
  • Продовжуємо замішувати тісто, воно має бути м’яким, еластичним з ним повинно бути приємно працювати.

На цьому рецепт практично закінчений, але тісто перед приготуванням бажано залишити на годину відпочити, перш ніж ліпити смачні чебуреки з м’ясом.

Приготувати тісто для хрустких чебуреків на горілці абсолютно не складно і навіть неважливо заварне воно чи ні, головне, що воно виходить хрустким. А цього і домагається кожна господиня. Смачні чебуреки з м’ясом — мета готування.