Тісто для чебуреків на кефірі – рецепт з відео

Не рідкістю вже давно стали на наших столах чебуреки, страва, коріння якого, спочатку східні. Пиріжки з м’ясом і спеціями придумали смажити у великій кількості жиру монгольські і тюркські народи, які до цього часу вважаються у них традиційним частуванням.

У нашій країні чебуреки можна придбати в кафе чи на зупинках в кожному, навіть маленькому містечку, а приблизний рецепт їх приготування знають навіть діти. Гурмани від мала до велика і не залежно від пори року віддають перевагу цьому варіанту швидкого, ситного і смачного обіду не тільки, купуючи його. Багатьом нашим господиням прийшов до душі рецепт східної закуски, який був неодноразово доповнено.

Відсутність дріжджів — це головна особливість пиріжків такого виду робить їх тісто на багато еластичніші і тонше. Інші нюанси і відмінності настільки різноманітні, що можна заплутатися в достатку рецептів чебурека. В основному це стосується тесту, яке має багато способів приготування: заварне, на пиві, на мінеральній воді, молоці і горілці. Тільки з досвідом можна знайти саме один, свій метод. Важливо одне: готове тісто повинно бути хрустким, обов’язково тонким, але і щільним, щоб могло витримати масу начинки.

Дивіться також:  Як смажити чебуреки на сковороді (відео)

Пропонуємо розглянути рецепт одного з способів приготування тіста для чебуреків — на кефірі. Саме кисло-молочні продукти дозволяють тесту зберігати еластичність і вберігає від розривів при роботі з тестом. Якщо додати до складу тесту кефір, то готові пиріжки будуть соковитими, а на другий день не стануть твердими.

Для таких чебуреків рекомендуємо приготувати фарш з яловичини або 50 на 50. Рецепт чебуреків з тестом на кефірі не класичний, але і не поганий з багатьох варіантів на запропоновану тему. З продуктів, які входять у цей рецепт можна приготувати 8 невеликих чебуреків. Так що, пропонуємо не зволікати, а переступити до розгляду інгредієнтів.