Смачні булочки з дріжджового тіста в духовці

Пишна здоба, приготовлена з дріжджового тіста знайома нам з самого дитинства. Напевно ви не зможете пройти повз пишною, ароматною і свіжовипеченою булочки, якщо не на дієті, звичайно ж!

Приготувавши солодкі булочки в духовці, ви зможете зібрати за одним столом всіх своїх домочадців, адже аромат солодкої випічки, що доноситься з кухні, не може залишити нікого байдужим.

Практично завжди тісто для булочок готуватися на молоці, але є і рецепти приготування, в яких замість молока використовуються кисломолочні продукти, наприклад, кефір, ряжанка або кисле молоко. Для приготування прісної (здобної) випічки використовується звичайна вода. Також для випічки булочок нам знадобляться сухі або свіжі (живі) дріжджі. Звичайно, краще всього використовувати живі дріжджі при приготуванні булочок, так як, на жаль, часто сухі дріжджі бувають поганої якості, у зв’язку з чим, опара тісто, просто не піднімуться.

Звичайно, приготування дріжджового тіста вимагає досить багато часу, і сам процес приготування також дуже трудомісткий. Так як потрібно трохи почекати, поки запаряться дріжджі, потім зробити опару, а потім замішують тісто, і чекати поки воно не збільшиться в розмірі. Але все ж, тільки таке тісто дозволяє спекти ароматні, пишні та повітряні булочки.

Дивіться також:  Булочки з корицею з дріжджового тіста — рецепт з відео

Головна перевага домашньої випічки полягає і в тому, що з цього тесту, в домашніх умовах можна приготувати і спекти булочки самої різної форми, наприклад, сплести косу, зробити трояндочки, загорнути рулети з різними начинками.

У нашому рецепті ми опишемо всі кроки приготування дріжджового тіста, відповідно, і самих булочок. Скориставшись нашим рецептом, спекти пишні булочки зможе будь-яка, навіть починаюча господиня.

Для здобної випічки підходить абсолютно різні начинки: солодкі і солены. Прикрашається готова здоба глазур’ю, горіхами, насінням, цукровою пудрою або солодкими заливками.

Отже, цей рецепт з приготування тіста для здобних і солодких булочок дуже простий і зрозумілий. З ним впораються навіть ті, хто ніколи раніше не стикався з приготуванням дріжджового тесту, так і булочок в принципі.

Булочки, приготовані за цим рецептом, виходять цікавої форми і з цукрових начинкою всередині. Також начинку можна доповнити родзинками, корицею, сухофруктами і маком. З цієї кількості інгредієнтів виходить два дека ароматних булочок.