Синнабон — рецепт булочок покроково (відео)

 

Синнабон — це булочка з ароматного тесту з високогірної корицею «Макара», карамельного соусу і горіхів «Пекан». Синнабоны включені в список кращих запатентованих рецептів приготування кондитерських виробів.

Як готуються і набувають свій вигляд Синобоны?

Готове до випікання тісто скручується в рулет, який кухар розрізає на булочки. Синабоны повинні мати лише п’ять витків тесту. Поглянувши на рецепт приготування булочок Синнабон, ви можете злякатися величезної кількості нюансів у приготуванні цієї випічки, з яких мимоволі випливає питання: — «А чи можливо приготувати булочки Синабон в домашніх умовах, чи можна отримати той самий смак булочок без ароматної кориці Макара»? Відповідь проста – можна! Просто дотримуйтесь нашого покрокового рецептом приготування булочок Синабон!

Дивіться також:  Булочки з корицею з дріжджового тіста — рецепт з відео

Цей рецепт досить простий і не клопіткий, але його необхідно строго дотримуватися, інакше у вас можуть вийти самі звичайні булочки з корицею. До речі, для приготування Синобонов американці беруть пшеничне борошно, що містить великий відсоток клейковини, і якщо ви не знаєте клейкість своєї муки, то пропонуємо вам скористатися нашим рецептом клейковини, яку ви зможете запросто приготувати самостійно в домашніх умовах.