Салати з буряка з часником – найкращі рецепти

Незвичайні салати з буряка з часником та іншими інгредієнтами можуть приємно здивувати навіть найвибагливіших гурманів. Тому в даній статті традиційні вінегрети і оселедця «під шубою» відходять на другий план. А на доказ того, що навіть звичайну всім буряк можна приготувати віртуозно, представляємо кілька цікавих рецептур бурякових салатів.

Їсти буряк не просто смачно, але і дуже корисно. Її хімічний склад багатий корисними жирами, білками, клітковиною, мінеральними солями і корисними органічними кислотами, які чудово засвоюються організмом. Вживання цього коренеплоду допоможе налагодити роботу травної системи, послужить прекрасною профілактикою анемії і ожиріння.

Дивіться також:  Салат каприз - прості домашні рецепти приготування

Кілька слів необхідно сказати про те, яку буряки краще всього використовувати для салатів. Її сортів досить багато, але віддавати перевагу необхідно невеликим коренеплодів у вигляді ріпки бордового кольору. Якщо придбати великі овочі, то можна нарватися на абсолютно неїстівний кормовий сорт.

Щоб приготувати салат з буряка з часником, потрібно зварити або запекти бурак. В сучасних супермаркетах можна купити вже готову відварну і порізану свеколку. Звичайно, з таким продуктом готування бурякових страв значно спрощується, але все ж намагайтеся приготувати буряк самостійно в домашніх умовах. Такий продукт буде більш свіжим і корисним.