Малосольна (слабосолона) кета в домашніх умовах: смачно і швидко

Сьогодні хотілося б поділитися з вами рецептами засолу червоної риби. Адже її любить більшість, так і рибу таких сортів можна зустріти в будь-якому супермаркеті. Звичайно, можна відразу придбати готовий продукт, але все-таки домашній посол набагато смачніше. Головне, підібрати відповідний рецепт.

З червоної риби можна виділити три види: сьомга, горбуша і кета. Перша – найбільш смачна, але не кожен може дозволити собі її придбати, з-за високої вартості. Друга – трохи сухувата, так як в ній майже немає жирових прошарків. Тому, оптимальний за ціною і соковитості – кета.

Щоб рибка вийшло смачною, варто врахувати кілька порад по її вибору:

  • Якщо ви купуєте заморожений продукт, то зверніть увагу на відсутність толстого крижаного панцира. А краще, щоб його взагалі не було.
  • Черевце має бути без оранжевих плям, а плавці світлого кольору. Це відноситься як до свіжої та замороженої кете.
  • Луску у здорової риби блискуча, шкурка без пошкоджень.
Дивіться також:  Котлети на пару в мультиварці фото-рецепт з картоплею, сиром

Заморожену тушку найкраще розморожувати в холодильнику або при кімнатній температурі. Ні в якому разі не заливайте її теплою водою. Мікрохвильовка також не підходить для відтавання.

Якщо у Вас свіжа рибка, то після засолу потрібно відправити у морозилку, щоб убити всіх можливих паразитів мінімум на 30-40 днів.