Локшина ширатаки, 2 рецепту приготування страв з неї

Локшина ширатаки – всім відомий і дуже популярний продукт швидкого харчування, родом з Японії. Ця тонка і напівпрозора локшина має низьку харчову цінність, що дозволяє їй займати перші місця в дієтичному харчуванні. Підраховано, що калорійність півкіло локшини складає всього 45 ккал, що в 12 раз менше зеленого яблука. Знаменитий доктор Дюка увімкнув цю локшину в маленький перелік продуктів дієтичного харчування, що вживаються без обмежень.

З чого складається ширатаки

Макарони ширатаки є національним блюдом в країнах Японії та Індонезії понад двох тисяч років. Жителі західних країн дізналися про це делікатес порівняно недавно. Ці «макаронини» отримують з кореня рослини, що має назву «Конняку», зростає в гірській місцевості. За формою корінь нагадує великий плід буряка, він може бути вжито в їжу як в сирому, так і в переробленому вигляді.

Дивіться також:  Хачапурі рецепти з фото покроково різних варіантів (з сиром і яйцем)

Виробництво локшини– процес цікавий і не дуже складний. Молоденькі коренеплоди очищають від землі, добре промивають у проточній воді і повністю висушують. Сухі корені перемелюють на борошно, яке є універсальним сировиною для виробництва різних продуктів, серед яких рис, феттучині, капелліні, пенне і спагетті.

Локшина ширатаки видає тонкий приємний аромат, ніжний смак і має прозоро-білий колір. Якщо дослівно перекласти «ширатаки» з японської мови, то по-російськи це буде звучати як «білий водоспад». Завдяки своїм смаковим характеристикам, спагеті ширатаки активно використовуються в приготуванні величезної кількості страв. Ми надамо вам декілька цікавих і апетитних рецептів.