Лінива лазанья – рецепти готування з лаваша і макаронів

Свіжий аромат запеченого тіста, кислуватих помідорів, хрусткого рум’яного сиру… Ресторан на вуличці Італії? Ні! Так може пахнути і у вас на кухні, варто лише ознайомитися з таким дивом кулінарії, як ледача лазанья. Її краса не тільки в дивовижний смак, але ще і в легкості приготування. Так що, швидка, проста і вишукана італійська кухня може прикрасити сьогодні ваш стіл. Йдемо готувати!

Про лазіння

Лазанья – страва з давньою історією. Народилася вона в Італії у місті Болонья, де і завоювала першу любов. А пізніше вона вже поширилася по всьому світу. Лазанья– це різновид пасти, що складається з покладених один на одного тонких пластин тесту, між якими знаходяться соус і начинка. Класичними соусами вважаються болоньєзе і бешамель, начинкою – м’ясний фарш. Але це лише умовності, витрати минулого.

На сьогоднішній день у кожній італійській господині є свій неповторний фірмовий рецепт цієї страви. Існує багато варіацій соусів, а вже всі начинки і зовсім не згадаєш: з різними видами м’яса, грибами, рибою, овочами і навіть солодкий варіант з фруктами!

Дивіться також:  Яка Устинья, така в неї і ботвинья

Це прекрасне блюдо для обіду або вечері, які, залежно від наповнення, буде добре поєднуватися і з винами, і з шампанським, а фруктова лазанья ще і з чаєм та кавою.

Лінива лазанья – основні відмінності

Що таке звичайна лазіння і «з чим її їдять» все більш чи менш зрозуміло. Але що за гастрономічне нововведення – лінива лазіння? Чим вона відрізняється від класичної?
Як можна зрозуміти з назви, цей варіант страви був придуманий тими, хто не хотів багато часу і сил витрачати на кухні. Основна відмінність такої спрощеної лазаньї в тесті.

Даний тісто для італійської пасти – це ціле мистецтво, і воно робиться вручну. У ледачої ж лазіння процес приготування тіста опускається. Замість нього використовують звичайний тонкий лаваш або ж готові макарони. Крім того, може спрощується готування соусів. Замість болоньеза і бешамеля в хід нерідко йдуть заправки власного винаходу, схожі за смаковими властивостями.

Результат дещо відрізняється від звичного страви, але він, тим не менш, порадує вас і всю вашу родину!