Корисні властивості меду: як приймати, протипоказання

Мед – один з найбільш корисних продуктів на світі. Це справжнє природне диво. У її складі безліч корисних речовин: мінерали (фосфор, мідь, магній, кальцій, залізо), харчові ферменти, органічні кислоти, біогенні стимулятори та вітаміни групи B, C, A.

Користь і шкода продукту

Лікарі не випадково так активно рекомендують мед при різних захворюваннях. Він дійсно корисний всім, крім людей, які страждають алергією. Відмовившись від цукрового піску на користь бджолиного продукту, людина буде менше боліти.

У бджолиному продукті присутня величезна кількість корисних біологічно активних речовин, а його лікувальні властивості підтверджуються численними науковими дослідженнями. Він є прекрасним натуральним продуктом.

З ним в організм поступають глюкоза, фруктоза і десятки важливих елементів. Мед є чудовим біологічним стимулятором, покращує обмін речовин, відновлює клітини, стимулює їх зростання. За даними багатьох досліджень, він здатний продовжувати життя.

Цей продукт незамінний при високих розумових і фізичних навантаженнях. Він швидко знімає втому, так як на 75% складається з фруктози і глюкози. Потрапляючи в людський організм, ці речовини миттєво поповнюють запаси енергії.

Дивіться також:  Як пити лляне масло для схуднення і в лікувальних цілях

Буквально крапля меду здатна поліпшити травлення. У складі бджолиного продукту є ферменти й органічні кислоти. Саме вони сприяють засвоєнню поживних компонентів і надають відмінну допомогу шлунку.

Продукт добре заспокоює нерви. Не даремно лікарі рекомендують пити на ніч тепле молоко з ложечкою бджолиного продукту. Такий напій допоможе розслабитися і поліпшити сон. Молочно-медовий коктейль допоможе заспокоїти нерви в будь-який час доби.

Однак треба врахувати, що лікувальна сила є тільки у натурального якісного продукту. Підробка в кращому випадку даремне, а в гіршому – дуже небезпечна. Зловживати не можна. Не варто їсти продукт банками. Пам’ятайте, що він може викликати алергію.

Утримайтеся від бджолиного продукту при високій чутливості до цієї продукції. Також лікарі не радять давати бджолиний продукт маленькій дитині, це однозначно може викликати алергію.