Як зробити майонез в домашніх умовах: покрокові рецепти

Майонез є найпопулярнішим соусом у всьому світі на сьогоднішній день. Ним заправляють салати, його подають до гарнірів і навіть додають у десерти. Навчіться готувати його разом з нами, смак приємно здивує вас.

Вагомі переваги домашнього майонезу

Нашим людям куди простіше купити упаковку даного соусу в магазині, ніж приготувати його вдома самостійно. Хоча на це піде від сили п’ять хвилин, але все ж комусь це дається складно. І даремно.

Як кажуть, одному тільки Богу відомо, що входить до складу магазинного продукту. І це вже повинно спонукати вас до приготування домашнього соусу. Думаєте, там багато корисного?

А соус, який ви готуєте своїми руками, точно вийде якісним. Як мінімум тому, що ви будете знати, що входить в його склад. Мало того, ви будете впевнені в якості всіх продуктів.

Якщо до складу майонезу повинні входити жовтки або цілі яйця, то важливо знати про те, що в покупної упаковці лише сухий жовток.

Дивіться також:  Як приготувати фейхоа на зиму (з цукром, медом): рецепти

Та й його в соусі набагато менше, ніж повинно бути. Крім цього, в такому соусі не просто багато води, а вона становить більшу частину соусу. І якщо ви вже колись готували його, то знаєте, що 80% соусу має становити масло.

Переконливо або ви все ще сумніваєтеся в тому, що потрібно готувати самостійно? Якщо так, то просто згадайте зворотний бік упаковки майонезу: консерванти, стабілізатори, емульгатори, барвники. Ці компоненти в складі точно не принесуть вашому організму ніякої користі.

Рецепт заварного тіста для пельменів є в публікації на нашому сайті.

Про те, як варити кукурудзяну кашу на молоці, можна прочитати в цій статті.

Звідси можна взяти рецепт салату Соняшник з чіпсами