Кекс «Зебра» — рецепт з відео

 

Погодьтеся, щоб готувати кекс, потрібно знати, що це таке. За визначенням кекс – здобне солодке печиво у вигляді хліба. Кекси зазвичай печуть з родзинками. Але рецепт кексу може бути і нестандартним, все залежить від вашої фантазії. Кекс зазвичай готується з дріжджового або бісквітного тіста. Тісто може бути на кефірі, сметані, молоці.

Цікавий факт: це борошняний виріб отримало величезну популярність у багатьох дивних, а в деяких з них кекс навіть є національною стравою. Рецептура кексу стандартна, але кожна країна готує його по – своєму, додаючи свою родзинку. Так, на Багамських островах в кекси додають витримані в ромі фрукти, практичні німці воліють рецептуру кексу не міняти і печуть штолень, посипаючи його цукровою пудрою. Жителі Швейцарії просто обожнюють свій легкий і повітряні грушевий хліб. Британці дотримуються традиції і покривають свої кекси глазур’ю або марципаном. До чого це все, а до того, що ви можете експериментувати, привносячи в рецепт щось новеньке, тим самим роблячи ваш кекс дуже незвичайним.

Даний рецепт розповість, як приготувати кекс, що нагадує мармур. Так-так, ви не помилилися. Цей кекс дуже часто називають мармуровим, і зараз ви дізнаєтеся, чому. Цей рецепт – гра кольорів. Ми будемо використовувати тісто двох кольорів, що і створить враження, ніби кекс виконаний з мармуру.

Дивіться також:  Банановий кекс — рецепт з відео

Отже, давайте підготуємо потрібні нам продукти. Цей кекс зебра ми будемо готувати на сметані, але його можна приготувати і на кефірі. На сметані кекс вийде дуже ніжним і повітряним.