Баклажани по-грузинськи: рецепт рулетиків з горіхами, часником, сиром і інші грузинські страви з синеньких

Баклажани люблять у багатьох країнах світу, але в Грузії до синенькими відчувають особливі почуття. У національній кухні є безліч страв з баклажанів. На перший погляд вони такими: рулетики, рагу, гострі смажені «шайби»… Але не поспішайте судити, якщо не пробували. Варто їх з’їсти — і удаване простим блюдо розкривається як витвір кулінарного мистецтва. Повторіть нескладний рецепт баклажанів по-грузинськи і переконайтеся самі.

Грузія славиться своїми застіллями. Тут люблять готувати і пригощати гостей. Жодне застілля не обходиться без страв з баклажанів. В «грузинському» виконанні синенькі по-особливому смачні. Неймовірний аромат спецій, пікантність, незвичайні поєднання інгредієнтів, багато зелені — за це овочеві страви грузинської кухні люблять у всьому світі.

Дивіться також:  Хашлама з яловичини з картоплею: рецепт з фото

У Грузії баклажани готують по-різному: запікають, гасять, смажать, відварюють. До синенькими подають горіховий соус, заливають баклажани томатною підливою, приправляють гострими заправками. Страви з баклажанів прийнято ставити на стіл гарячими. Гострі закуски підігрівають апетит, готуючи до «зустрічі» з м’ясом.

Баклажан називають овочем довголіття. Синенькі благотворно впливають на роботу серця, зміцнюють судини, «стежать» за рівнем цукру і виводять холестерин. Судячи з того, що в Грузії багато довгожителів, фіолетовий «еліксир життя» дійсно працює.