Вівсяна каша (на воді, молоці): користь і шкода, рецепти

Якщо ви любите вівсянку, то сьогодні прийшли за адресою. Ми розповімо про неї багато секретів. Поділимося усіма нюансами користі і шкоди продукту, а також допоможемо приготувати і порадимо з чим подати вівсяну кашу.

Цінність для здоров’я

Як і будь-яка інша каша, вівсянка дуже корисна. Причому вважається однією з найбільш корисних серед величезного списку різних круп і злаків. Такі злаки і вважаються дієтичними, тому кашу часто їдять на сніданок під час дієти.

Вживання такої страви допоможе знизити рівень холестерину в крові, а також знизить ризик утворення тромбів.

Вівсянка може і збільшити м’язову тканину, очистити організм.

У складі злаків багато вуглеводів, завдяки чому дає багато енергії того, хто її вживає. Це і є однією з причин того, чому страва вживають вранці.

Дивіться також:  Биточки з манки (рецепт приготування і варіанти подачі)

Також вранці каша допоможе справитися з сонливістю і поганими думками, заряджає гарним настроєм на цілий день. Вона ситна і добре насичує, так що до самого обіду не доведеться думати навіть про перекус.

Каша із злаків на основі регулярного споживання нормалізує роботу печінки і щитовидної залози, позбавить від запорів, знизить кислотність шлункового соку, колітів і несварений шлунка. Вівсянка поліпшить пам’ять і загальне мислення, допоможе зосередитися. Вона хороша для серця, шлунково-кишкового тракту і для тих, хто страждає вегето-судинною дистонією.