Вершковий сир, рецепт приготування

«Розшукуєте» смачний сир для ролів або інших домашніх страв?! Ми можемо запропонувати вам один непоганий рецепт вершкового сиру, який підійде для багатьох саморобних смачних страв. Оригінальна назва цієї страви- «креольський вершковий сир», але серед нас креолів немає, тому прибираємо креольську «приставку» з назви і готуємо страву чисто по-російськи.

Освоюємо рецепт вершкового сиру

Приготування вершкового сиру за цією методикою нікчемна справа, можна сказати, що ця готування кулінарний дрібниця. Зараз ми розповімо вам про потрібні продукти для освоєння рецепта, можливо вас здивують деякі інгредієнти. Не лякаємося, придбати їх у наш час просто в будь-якому бакалійному магазині або аптеці:

  • Знежирене молоко – 2 л.
  • 50 мл сколотин, якщо її немає, ви можете замінити її сумішшю з 100 мл молока і 3 чайних ложок соку лимона. Суміш повинна настоятися, щоб молоко згорнулося.
  • 3 таблетки ацидин-пепсину або 8 крапельок сичужного ферменту.

Як готується сирна маса

Необхідні компоненти розкриті, тепер ми покроково почнемо описувати етапи ваших дій на кухні.

Вам на допомогу наша проста інструкція:

  • Зливаємо В каструлю сколотини і молоко, встановлюйте на каструлю кухонний градусник – це нам необхідно для відстеження температури нагріву. Ставимо каструльку на помірно сильний вогонь і починаємо процес варіння.
  • Варка триває до того моменту, поки на градуснику не з’явиться температура в 44 градуси, не забуваємо помішувати. Знімаємо «вариво» з плити і зливаємо в глибоку чашу.
  • В молоко кидаємо таблетки ацидин-пепсину або накапываем 8 крапель ферменту. Перемішуємо, накриваємо чашу марлею і залишаємо всю цю «красу» на добу у спокої.
  • За добу у вашій чаші повинен сформуватися сир і сироватка. Берете друшляк і выстилаете на ньому полотно марлі в 2 шари, з чаші, з допомогою ложки, виймаєте всю сирну масу. Чекаємо поки вся рідина стече з сирної маси. Дана процедура може зайняти аж до 14 годин часу. Вершковий сир практично готовий, залишилося визначити його в миску на яку можна одягнути кришку і відправити в холодильник.
Дивіться також:  Мафіни з куркою і сиром – смачна і ситна закуска на свято і кожен день.

Приїхали хлопці, так, ви самостійно освоїли рецепт вершкового сиру з креольською корінням. Сподіваємося, що описана нами схема дій була максимально проста і в результаті у вас вийшла смачна вершкова маса, а не біле сирне місиво. Все, тепер вам залишається знайти найкращі рецепти зі вершковим сиром і продовжувати готувати що-небудь апетитне!