Суп з кропиви – покроковий рецепт приготування

Всі ми з дитинства знайомі з кропивою, і перше наше знайомство навряд чи можна назвати вдалим. Це пекуче рослина багато вважають бур’яном. Але якщо у вас в городі чи на дачі росте ця пекуча трава, не поспішайте висмикувати її з корінням і викидати. Це «незговірливу» рослина дуже корисно для людини. Воно використовується в різних сферах, в косметології вона використовується в масках, шампуні і креми, також її використовують і в народній медицині. Широке застосування кропива отримала і в кулінарії – наприклад, популярний кропив’яний суп зі щавлем і яйцем. Не знаєте, як приготувати суп з кропиви? Не біда, ми поділимося з вами покрокової інструкції з приготування цієї страви, і ваш зелений суп з кропивою вийде дуже смачним.

Коротко про користь кропиви

Можливо, ми вас ще не переконали наскільки корисна ця обпалює травичка, тому вирішили приділити увагу її чудовим властивостям. До речі, сама корисна кропива – це найперша після танення снігу, а саме травнева. Суп з молодої кропиви виходить самим смачним і корисним. Ви тільки подивіться скільки всього міститься в цій рослині: кальцій, залізо, мідь, цинк, селен, хлор і фосфор. Ще в ній містяться лігніни і вітаміни С і К. до Речі, вітаміну С в ній в 4 рази більше ніж у лимоні. І ще ця пекуча трава – багате джерело білка. Загалом, переоцінити користь цієї рослини просто неможливо.

Дивіться також:  Рибний суп з сьомги: покрокові рецепти з фото, секрети

На противагу корисних властивостей нашого палючого рослини є і трохи протипоказань. Вона протипоказана вагітним, людям з серцевою та нирковою недостатністю, а також причиною відмови від неї може стати гіпертонія і атеросклероз. Якщо у вас немає подібних захворювань, дана рослина для вас буде дуже корисно.