Сільський пиріг з капустою – покроковий рецепт готування

Що таке село? Це свіже повітря, річка недалеко від будиночка, молоко з-під корови і запах свіжоспечених пирогів. Ця картинка здається неймовірним дивом в наших багатоквартирних будинках, шаленому ритмі життя та міської метушні. А так іноді хочеться зануритися в даний заміське спокій… Вихід є! Можна перенести частинку чудової сільської атмосфери в ваш дім! Звичайно, свіже повітря і річку дістати не вдасться, а ось порадувати себе свіжою випічкою можна запросто. Сільський пиріг– легкий і смачний рецепт для всіх, хто хоче відчути тепло домашнього вогнища.

Сільський пиріг – це…

Сільський пиріг– це страва, у якого немає строгих канонів, яке не підкоряється складними схемами, в якому душевність, любов і творчість важливіше проходження покроковим інструкціям. Адже сільська випічка асоціюється, насамперед, з бабусею на кухні. А у кожної бабусі свої неповторні рецепти, які вона сама ж варіює в залежності від настрою і наявності продуктів. Різні види тіста, начинки, посипання, форми… Єдиного шаблону приготування сільського пирога немає і самої господині.
Крім того, бабусі у всіх країнах світу різні. Наприклад, в Англії воліють збиратися за столом в компанії з картопляно-м’ясним пирогом, а у Франції люблять чаювати пирогом з медом і чорносливом.

Дивіться також:  Домашнє витяжне тісто - рецепти для штруделя, вертут і плацинд

Ми ж сьогодні розглянемо процес готування в домашніх умовах російського сільського пирога. Але відхилятися від інструкцій можна і навіть потрібно! Внесіть елемент творчості в роботу, і тоді ваше блюдо вийде по-справжньому сільським.