Рецепти смачної запеченої риби в духовці (морська і річкова)

Водні ресурси нашої планети містять величезні багатства, одне з них – риба. Вона джерело легкозасвоюваного білка, кальцію, жирних кислот Омега 3 і Омега 6, вітамінів, мінеральних речовин. Багато вчених вважають, що вживання в їжу це продукту сприяє довголіттю.

За умовами проживання її поділяють на:

  • морську (горбуша, кета, камбала, тріска тощо);
  • прісноводну (судак, товстолобик, короп, окунь тощо).

Яку саме вибрати? Вирішувати тільки вам.

Річкова низькокалорійна, але містить безліч небезпечних дрібних кісточок. Вона не призначена для тривалого зберігання і транспортування. М’ясо віддає болотній тіною, запах якої, не кожному до смаку.

Дивіться також:  Паелья з морепродуктів – 4 простих рецепта

Морська риба вважається більш корисною, перш за все, через високий вміст йоду. Її вживання дозволить знизити рівень холестерину, зміцнити серце і кістки.

Нерідко трапляється так, що окремі представники родини живуть у річках і озерах, а решта в морській воді (наприклад, форель). В кулінарних традиціях різних народів прісноводних риб, як правило, готують цілком, використовуючи всі частини тушки, а морських, вибираючи кращі частини — філе.

Нижче ми підготували для вас рецепти смачною запеченої риби в духовці. Ви ж, у свою чергу, можете їх все вивчити і вибрати для себе підходящий.