Рецепти горохової каші в мультиварці з фото, калорійність

Багато хто не люблять готувати горохову кашу, так як вона вже занадто довго вариться. Та й не завжди є вільний час, щоб зайнятися замочуванням цих бобів. Однак використання мультиварки для приготування значно спростить цю процедуру.

Потрібно замочувати горох перед приготуванням в мультиварці?

Горох відноситься до твердих сортів зерен, які потребують тривалої варінні. Цільні плоди варяться протягом півтора-двох годин.

Щоб зменшити час приготування, прийнято ці бобові замочувати у воді на кілька годин. Але все одно приготування такої страви вимагає регулярного втручання людини, який повинен періодично помішувати зерна, щоб не пригоріли.

Дивіться також:  Кус кус – як готувати смачні та поживні страви з цього продукту?

Спростити процес приготування горохової каші в мультиварці допоможе використання мультиварки. Необхідно лише наповнити інгредієнтами чашу цієї кухонної помічниці, вибрати відповідний режим і встановити час на таймері.

З-за цього з легкістю можна зайнятися виконанням інших справ і не відволікатися на догляд за готуванням горохової каші. До того ж, зерна гороху можна і не замочувати, але час для приготування буде потрібно трохи більше. Тому лише господаркам слід робити вибір щодо замочування.