Пшоняна каша в мультиварці на молоці – покрокові рецепти

Обов’язковою умовою приготування пшоняної кашки, по будь-якому з представлених нижче рецептів, є первісна підготовка до варіння крупи. Її необхідно дуже ретельно перебрати і промити.

Не варто шкодувати часу на промивання пшона. Перед початком приготування воно має бути ідеально вимитим, залишкова вода повинна бути прозорою.

Від якості підготовки безпосередньо залежить кінцевий результат. Якщо неякісно крупу перебрати, будуть попадатися тверді крупинки, а при поганій промиванні, каша вийде липкою і з прогірклим присмаком, що зіпсує все задоволення від її вживання.

Користі від такої їжі буде мало, а неприємний присмак з присмаком надовго запам’ятається і відіб’є бажання готувати таке корисне блюдо.

Окрему увагу варто звернути на кількість масла і солі, особливо початківцям господиня.

Дивіться також:  Рисова каша з гарбузом: рецепти приготування на воді, молоці

Не варто вірити приказкам, кашу маслом зіпсувати досить складно, але у всьому має бути міра, тим більше олія є дуже калорійним продуктом. Додавання масла бажано залишити до подачі страви на стіл, кількість для однієї порції легко визначити чайною ложкою, при бажанні відчуття вершкового смаку, можна додати ще пару ложок, але не більше.

Солити завжди необхідно до початку варіння. Кількість солі на початковій закладці продуктів визначити складно, краще всього обмежитись кількома пучками, в кінці варіння можна буде досолити, а пересіл каші приводить її до непридатності вживання.

Ознайомившись з короткими рекомендаціями можна почати творити. Вибір способу краще зупинити на тій мультиварці, марка якої відповідає рецептом.