Рецепт гречаної каші на молоці для дитини покроково з фото

Гречка по праву є справжньою «царицею» серед більшості зернових і круп. Отримала такий титул не тільки з-за свого відмінного смаку, але і через користь, яку вона приносить людям.

Про молоко навіть не варто заводити мову, адже всі з пелюшок знають про корисні властивості цього продукту. Та й недаремно діти і тварини малюки вигодовуються цією живильною рідиною.

Молочна гречана каша – страва, відома кожному з дитинства і, як і манка, асоціюється з дитячим садом і безтурботними часом. Приготуйте таку страву вдома і дозвольте своїм близьким хоч у спогадах повернутися в дитинство.

Користь і калорійність гречаної каші на молоці

Більшість не сумнівається в тому, що така страва є вкрай корисним. Проте широко відповісти на питання про користь молочної гречки вони не можуть.

Молоко виступає в якості «сховища» величезної кількості вітамінів, необхідних мінералів і кальцію. Без цих компонентів жодна кістка в вашому тілі не буде міцною і здоровою.

Дивіться також:  Горохова каша - покроковий рецепт з фото

У свою чергу гречана ядриця також можуть «похвалитися» достатком сприятливих мікроелементів. Магній, мідь, залізо, фосфор, йод, кальцій, вітаміни В, Р – далеко не весь перелік переваг крупи гречки.

Поєднуючи в одній страві ці два компоненти, ми отримуємо значно більше користі від них, адже один інгредієнт посилює корисні властивості іншого. Але не варто перестаратися з прийомом такої вигадки, адже велика кількість різноманітних елементів негативно позначається на загальному здоров’ї організму.

Калорійність гречаної каші з молоком коливається від 80 до 110 ккал на 100 грам. Така амплітуда пояснюється жирністю молочної рідини і кількістю доданої звичайної води. Зрозуміло, такий розрахунок проведено без додавання олії і різноманітних смакових добавок.