Осетинський пиріг з сиром і зеленню – покроковий рецепт готування

У спекотній Осетії пиріг – це не просто рядовий буденний обід. Це цілий пласт культури, данина традиціям, в які вкладаються всі майстерність і любов господині. Осетинський пиріг – це символ Сонця, а отже, і блага. Пригощаючи таким блюдом гостей, господарі дарують світло, тепло і, звичайно ж, радують неповторним смаком домашньої випічки. Хочете зануритися в атмосферу чудового Кавказу, а також ситно і смачно нагодувати своїх близьких? Тоді читайте, як приготувати осетинські пироги з сиром і зеленню в домашніх умовах!

Що таке осетинські пироги?

Осетинський пиріг– це традиційна і найбільш популярна страва Осетії. Воно являє собою круглу прісного коржика з багатою начинкою, яка подається як гостям у святкові дні, так і ставиться на стіл в сімейній обстановці. Рум’яна кірочка, тонке тісто з ніжною текстурою, щедра і соковита начинка, насичений запах випічки і сиру, вкладена в блюдо любов – ось, що таке справжній осетинський пиріг.

Дивіться також:  Татарські пироги: рецепти з м'ясом, картоплею, рисом, курагою, Балеш

Дане ласощі, звичайно, смачне, але тим, хто стежить за фігурою, захоплюватися ним не варто– воно містить високий вміст вуглеводів. Проте один шматочок цієї випічки в день не надто зашкодить фігурі, а порадувати себе іноді потрібно.

Види осетинських пирогів

Фантазія на начинки у наших кавказьких друзів багата. Легше сказати, який начинки не буває у цих пирогів, ніж перерахувати їх усі. Стандартні сирні, яскраві гарбузові, ситні м’ясні, легкі капустяні…

Ми вже розповідали про секрети створення одного з цих пирогів у статті «Осетинський пиріг з сиром і картоплею». Якщо ви хочете приготувати смачний обід з милою для російської душі картоплею, то переходьте до того рецептом. Якщо ж у вас в планах зробити більш легке і барвисте частування, то читайте далі інструкцію, за якою ви зможете приготувати осетинський пиріг з сиром і зеленню!