Молочні коктейлі в домашніх умовах – поетапні рецепти приготування

Коктейль з молока – це повноцінне, корисне, дуже поживна страва для людей всіх віків. У цій статті ми розповімо вам, як зробити молочний коктейль в домашніх умовах і самостійно додати рецепт оригінальності, відкриємо секрети цього смачного десерту. За нашими фото ви переконаєтеся, що процес приготування дуже простий, досить покроково додавати інгредієнти.

Молочні коктейлі в домашніх умовах ви можете прикрасити і подати не гірше, ніж в кафе. Варіантів оформлення ціле безліч, це і різноманітні трубочки, аксесуари, посуд, чашки, стакани, кухлі, креманки, формочки…

Секрети приготування молочних коктейлів

Для того, щоб приготувати ідеальний молочний коктейль в блендері або міксері буде доречним знати деякі секрети, зокрема:

  • Потрібно використовувати охолоджене молоко. Оптимальною температурою +6 градусів або близько того.
  • Приготування слід проводити на високих швидкостях збивання, не важливо міксером або блендером. Тоді консистенція продукту буде однорідною.
  • Базовий коктейль з молоком – основа, на якій можна експериментувати. Міняйте смаки і кольори використовуючи соки, сиропи, топінги і т. д.
  • Можете вибирати будь-морозиво шоколадне, полуничне, фісташкове, мангове та ін. за бажанням.
  • Додаючи в молочний напій ягоди, фрукти або ж лід обов’язково проціджують напій перед питвом, так ви видаліть непотрібні насіння або кристалики льоду, якщо, звичайно, вам так більше подобається.
  • Замініть морозиво на нежирний йогурт, і ви отримаєте смачний і дієтичний напій!
Дивіться також:  Лікер з кульбаб: найпростіші рецепти приготування