Мінестроне – 3 рецепти італійської кухні

Згадуючи італійську кухню, перше, що приходить на розум гурманам, це овочевий суп мінестроне. «Великий суп», так перекладається назва страви, не має суворого рецепту і списку компонентів. Італійські кулінари готують мінестроне на свій лад, додаючи свою родзинку.

Прийнято вважати, що класичний мінестроне – це овочеве блюдо з пастою, хоча перший суп був приготовлений з бобів, зелені, гороху і сала. З часом у рецепті з’явився м’ясний бульйон, шинка, сир, соус песто, а овочі стали використовувати будь-які, які перебували в запасах.

Дивіться також:  Борщ зі свіжої капусти - покроковий рецепт приготування

Історія супу давня, його готували ще в часи Римської Імперії. Існує думка, що італійський мінестроне був улюбленою стравою у Леонардо да Вінчі, який був вегетаріанцем.

Сьогодні мінестроне подають у всіх італійських ресторанах, проте спочатку цей суп був їжею простолюдинів. Блюдо готувалося у величезних каструлях, на велику родину, при цьому є мінестроне можна було строго на наступний день після приготування. Приготувати мінестроне в домашніх умовах просто, для цього не потрібні дефіцитні продукти або спеціальні кулінарні навички.