Яка каша найкорисніша для дітей і дорослих: рекомендації

Яка каша найкорисніша для дітей?

Каша – один з найбільш корисних продуктів, які ви можете дати своїй дитині, але до її вибору потрібно підходити з розумом. Починати годувати дитину кашами рекомендується з 4-5 місяців, по одній порції в два-три дні.

Це може бути гречана або рисова каша. Такий вибір обумовлений тим, що ці крупи не мають у своєму складі глютену, який може згубно позначитися на здоров’я вашої дитини. З півроку починайте вводити в раціон маленькі порції вівсянки. Хоч вівсянка і містить глютен, його кількість в цій крупі мінімально.

До року ні в якому разі не додавайте в кашу коров’яче молоко, використовуйте грудне або готові суміші. Також утримайтеся від таких добавок, як цукор, вершкове масло, варення і згущене молоко.

Дивіться також:  Рисова каша з гарбузом: рецепти приготування на воді, молоці

Сама корисна каша для дитини – гречана. Вона містить велику кількість білка, необхідного для нормального росту і розвитку вашого малюка, і велика кількість вітамінів, мікро – і макроелементів.

Змагатися з гречаної може тільки вівсянка. Кількість вуглеводів і крохмалю в ній найнижче. Вівсянка містить багато корисні жирів, які необхідні зростаючому організму дитини, і мало клітковини, так що цю кашу можна давати дітям з проблемами шлунково-кишкового тракту.