Домашній сир тофу – поетапний процес приготування

Сьогодні хвиля любові до азіатської кухні вже захлиснула добру частину іноземних гурманів. Люди по всьому світу купують суші, вокі, рамены, звичними для всіх стали соєвий соус теріякі, васабі… І окремої уваги серед азіатських нововведень, які увійшли в наш раціон, заслуговує сир тофу. Це не просто ніжний продукт, який вишукано відтіняє і підкреслює смаки інших страв, а також джерело користі для організму і ідеальне рішення для вегетаріанців. Спробуйте приготувати сир тофу в домашніх умовах, і хто знає, може, ви поповните армію шанувальників азіатської кухні.

Дивіться також:  Фруктове канапе - покроковий рецепт приготування

Склад сиру тофу

Для початку потрібно зрозуміти, чим сир тофу відрізняється від всіх інших звичайних добре всім знайомих сортів, начебто пармезану, гауді і т. д.

  • Насамперед, звичайно, різниця в складі. Тофу– це продукт на основі сої. Іншими словами, замість звичайного коров’ячого молока для його приготування використовується соєве молоко.
  • Іншим інгредієнтом є коагулянт для закваски. В азіатських країнах в якості коагулянту можуть використовуватися сульфат кальцію або морські солі, однак, для приготування домашнього сиру тофу своїми руками цілком підійде і звичайний лимонний сік.