Олександрійське тісто для пасок – 8 покрокових рецептів

Здрастуйте, дорогі кулінари! З наступаючим Воскресінням Христовим!

Зовсім скоро настане значимий і особливий день — Світлий Великдень. А як же в цей день без частувань? Частування обов’язково потрібні на кожному столі, особливі символічні — крашанки, паски. А ще багато господині дуже люблять готувати незрівнянні сирні паски.

А ви знаєте, що здавна люди вважали, якщо у господині паски вийшли вдалими, то й весь рік буде благополучним для сім’ї. Свої секрети виготовлення передавалися з покоління в покоління.

Сьогодні пропоную Вам рецепти Олександрійського тесту — здобне, дріжджове яке виходить завжди і абсолютно у всіх, навіть початківців хазяєчок, щоб і у Вашій родині все було благополучно весь рік. Адже пасочка вийде світовим — повітряний, пористий, легкий як пір’їнка, трохи вологий і дуже смачний. Від такої випічки в захваті абсолютно всі, і дорослі, і діти. Перевірено! А ще ця святкова випічка не черствіє до 10 днів.

Дивіться також:  Сир у домашніх умовах - 8 рецептів приготування домашнього сиру

Готується таке тісто на незвичайній опарі, якщо її так можна назвати, адже вона заводиться абсолютно без борошна і коштує від 8 до 12 годин. І все це час бродить. Тож коли ви побачите, що маса набухла, а зверху з’явилася масляниста шапка, не переживайте, так і повинно бути.

Як би Ви не готували Олександрійські паски в духовці, хлібопічка, з коньяком і без, не забудьте додати основний і самий головний компонент — частинку любові та гарного настрою. А також не шуміть і уникайте протягів. Тільки так у Вас великодні вироби будуть повітряними, пишними і смачними.

Погодьтеся, що своя випічка, приготовлена своїми руками набагато смачніше, ніж магазинна. Так, погоджуся, що на неї треба витратити час, але це того варто.

Нижче представлено 8 рецептів, вони дуже схожі між собою, але все-таки є деякі відмінності, вибирайте який найбільше припаде до душі!