Консервовані кабачки на зиму: рецепти зі смажених і тушкованих плодів, способи консервації без стерилізації + відгуки

Незважаючи на те, що сьогодні консервовані кабачки на зиму заготовляє кожна друга вітчизняна господиня, до XIX століття європейці і знати не знали про корисні властивості цього овочу. Він потрапив на євразійський континент в XVI столітті, майже одночасно з картоплею. Довгий час його вирощували виключно в якості декорації. І лише через три століття, мешканці Старого Світу з’ясували, що кабачок не тільки красивий, але і смачний. А ще – дуже корисний!

У нашій країні прийнято консервувати кабачки на зиму в банках у великих обсягах і за найрізноманітнішими рецептами. Заготовку можна придбати в супермаркеті. Але такий, як домашня, магазинна закуска вже не буде. А тим часом молодший брат гарбуза – кабачок – є низькокалорійним продуктом. В 100 г цього овоча міститься всього 26 ккал. Тому в ньому душі не сподіваються охоронці фігури, активні люди, а також ті, кому з-за проблем зі здоров’ям необхідно дотримуватися правил дієтичного столу.

Дивіться також:  Варення з бананів: рецепти на зиму з лимонами, яблуками, апельсинами, ківі, приготування бананового варення в мультиварці