Цукрова вата в домашніх умовах – рецепти з апаратом і без

Навряд чи знайдеться людина, яка не пробував солодку вату. Зараз вона продається повсюдно– в парках, на різних масових заходах. Її можна знайти навіть у магазинах. Але сучасний смак цих ласощів не зрівняється з тим, що було раніше.

Багато хто до цих пір не можуть зрозуміти принцип приготування цих ласощів. Насправді все досить просто. Відмінним варіантом, який дозволить побалувати не тільки дітей, але і допоможе дорослим згадати миті дитинства, стане домашня солодка вата.

Зробити цукрову вату в домашніх умовах простіше всього за допомогою спеціального апарату. Але можна обійтися і без нього. Але для цього доведеться докласти зусиль і витратити більше часу. Розглянемо покроково з фото інструкції приготування цього чудового всіма улюбленого десерту.

Готуємо солодку вату на спеціальному обладнанні

Найпростіший спосіб для приготування цукрової вати– це використання спеціально придуманого для цього приладу. Його можна замовити на просторах інтернету або знайти в магазинах побутової техніки.

Він виробляє велику кількість продукту за короткий час, що відмінно підійде для людей, які часто приймає гостей, або для організаторів дитячих заходів або тематичних вечірок.

Апарат для солодкої вати має досить невигадливу конструкцію: на стійкій основі розташована гущавина з металевим диском, який нагрівається в процесі роботи.

Принцип функціонування агрегату дуже простий, що дозволяє легко і швидко створити улюблене солодке блюдо:

Дивіться також:  Як приготувати желе з желатину в домашніх умовах: рецепти
 • Новеньку машину акуратно промийте гарячою водою, промийте з миючим засобом, витирають насухо і залиште остаточно підсохнути;
 • Підключіть пристрій до мережі і дайте йому попрацювати хвилин 5, щоб прогрітися;
 • Засипте на диск з металу дві великі ложки сахарка. Від нагрівання він почне танути і стане перетворюватися в ниточки;
 • Занурте в чашу паличку і збирайте на неї готові нитки. Прилиплу на бічні стінки суміш зберіть, але не викидайте. З неї може вийти смачні льодяники. От і все. Наше ласощі готовий.
 • Агрегат дуже зручний, компактні розміри дозволяють легко мити і зберігати його. Але у всього є і свої мінуси. Цей пристрій не виняток:

  • Постійний перегрів. З-за цього потрібно регулярно вимикати і остуджувати прилад;
  • Можна забруднити навколишнє середовище при роботі;
  • Потрібна постійна чистка чаші та інших частин, інакше можливий вихід з ладу.

  Існує і ще один спосіб, як зробити солодку вату:

  • Необхідно заздалегідь підготувати сироп на основі цукру, потім виливати його зверху на диск;
  • Від обертання нагрітого диска сиропчик перетворюється в нитки, які розподіляються по стінках чаші;
  • Готовий продукт збирається і накручується на палички.

  Апарат дозволяє проводити експерименти з добавками і сиропами, що зробить вашу вату оригінальною і яскравою. Горіхово-карамельний, м’ятно-лимонний, полунично-ванільний – це лише мала частина нових сиропчиков, які можна включити до складу страви.