Дріжджове тісто для піци – рецепт приготування

Одним з найбільш поширених і простих рецептів приготування дріжджового тіста для піци тісто для піци на сухих дріжджах. Незважаючи на те, що таке тісто вважають складним у приготуванні, даний рецепт можна приготувати без особливих навиків. Один мінус такого тесту – вам буде потрібно багато часу. Щоб воно остаточно приготувався і стало придатним для використання, потрібно щоб тісто піднялося. Піца, яка готується на такому тесті, завжди виходить тонкою, смачною і рум’яної.

При бажанні ви завжди зможете приготувати тісто заздалегідь і зберігати його в холодильнику. Однак зберігати дріжджове тісто для піци потрібно не більше трьох діб. Якщо у вас залишиться тісто, вам не обов’язково робити з нього піцу. Ви зможете приготувати з нього хліб, чіпси та інші смачні закуски.

Дивіться також:  Піца на сковороді за 10 хвилин — рецепт з відео

Набір продуктів

Дріжджове тісто для піци відрізняється не тільки добрим смаком, але і легкістю в приготуванні. Якщо ви хочете зробити піцу і не витратити на неї занадто багато грошей, то кефірний тісто допоможе вам у цьому.

Отже, для приготування нам знадобляться:

  • 0,5 склянки теплої води;
  • 700 мл кефіру;
  • 0,5 склянки рослинного масла;
  • 3 чайних ложки розсипчастих дріжджів;
  • 2 чайні ложки цукру.

Для додання тесту неймовірного приємного смаку, можете додати 1-2 чайні ложки солі. Використовуйте цей рецепт для того, щоб зробити піцу неймовірно смачною. Так само ви можете замовити піцу з доставкою додому і за вас все зроблять професіонали!