Пряники «Козуля»: рецепт північних пряників з помадкою

 

Пряники, його улюблену ласощі дітей і дорослих. Але не багато хто знають, як зробити святкові пряники. Так, саме святкові або як їх правильно називають пряники козуля. Рецепт їх приготування йде з далекого минулого північних народів. Такі пряники, як правило, готуються на зимові свята.

Жителі Архангельська не можуть собі уявити Новий рік або Різдво без цього чудового ласощі. Кажуть, що пряники козуля не вийдуть, якщо їх робити з поганими думками, без настрою і натхнення, тоді вони потріскаються, будуть твердими і несмачними, навіть якщо ви будете дуже точно дотримуватися рецепт. А ось якщо готувати їх з душею, добрим настроєм і посмішкою, тоді вони будуть неймовірно смачними. Важливим у приготуванні таких пряників виступає безпосередньо їх оформлення.

Дивіться також:  Солодкі шоколадні пряники в домашніх умовах

Вони можуть бути абсолютно будь-якої форми, наприклад, пташки чи лева, оленя або зірочки, обмежень немає, тим більше в сучасному світі величезних можливостей. Прикрасити теж можна чим завгодно, наприклад, глазур’ю, намалювати візерунки та орнаменти. Дуже красиво і апетитно виглядає помадка. Рецепт приготування, звичайно ж, вимагає терпіння, обережності, але зробивши одного разу, ви зрозумієте, що це зовсім нескладно, достатньо лише захотіти і на вашому святковому столі буде така смакота.