Як солити сало в домашніх умовах: в розсолі, часнику, цибулинні, по-українськи, гарячим і холодним способами + відгуки

Завдяки пікантному смаку, аромату і поживної цінності сало є популярною закускою у чоловіків і жінок, не рахують калорії. Спочатку рахуючись компонентом української кухні, ніжно-біле ласощі з рожевим відливом завоювало всі континенти. Способів, як солити сало в домашніх умовах, придумано чимало, вони відрізняються технологією приготування, складом приправ, спецій, термінами зберігання делікатесу.

Солоний продукт вживають з хлібом, супами, другими стравами, додають в перемолотом вигляді в начинку пельменів, вареників. Ситну закуску поєднують з овочами, пряними травами, навіть ягодами, подають в нарізці з м’ясом, ковбасними виробами. Завдяки таким комбінаціям їжа стає більш соковитою, пікантною на смак.

Дивіться також:  Салат «Дунайський» на зиму: рецепти з зеленими та червоними помідорами, капустою, огірками та горошком + відгуки

100 г солоного сала містить 816 ккал, тому з’їдати більше 10-30 г на добу не варто. Однак продукт вважається корисним — містить цінні жирні кислоти, вітаміни D, A і E. Такий склад нормалізує гормональний баланс, сприяє оновленню клітин і регулювання холестеринового обміну.