Як приготувати хаш – 15 чудових рецептів на будь-який смак

Як приготувати хаш: 15 чудових рецептів на будь-який смак

На Кавказі наваристі супи з яловичих ніжок називають хаш. Їх приготування може розтягнутися на кілька днів, але результат перевершує будь-які очікування. Радимо і тобі скуштувати цю корисну страву. Розповідаємо 15 класних рецептів хаша!

1. Класичний хаш із яловичини

Класичний хаш із яловичини

Вважається, що хаш зранку заряджає енергією на весь день.

Тобі знадобиться: 5 л води, 2 яловичі ніжки, 1 кг яловичого рубця, голівка часнику, 3 лаврові листи, 0,5 ч.л. коріандру в зернах, сіль за смаком.

Приготування: Очищені та промиті ніжки проварити 5 годин на повільному вогні. Окремо відвари в підсоленій воді рубець, наріж і кинь у каструлю з ніжками. Додай лавровий лист та вари ще 1 годину. Розітріть у ступі подрібнений часник, коріандр і сіль. Подавай готовий хаш із часниковою заправкою.

2. Хаш із редькою

Хаш з редькою

Редьку можна присмажити оцтом та олією.

Тобі знадобиться: 1,5 кг яловичих ніжок, 0,5 кг яловичого рубця, 300 г редьки, 2 лаврових листи, 5 зубчиків часнику, мелений чорний перець, сіль, 5 л води.

Приготування: Ніжки замочи на ніч, очисти та проваріть 6 годин. Окремо відвари рубець до готовності, остуди та наріж. Всип у каструлю з ніжками рубець, лавровий лист та мелений перець. Через годину додай дрібно нарізаний часник, посоли та вимкни. Редьку натрій на тертці і подавай окремо.

3. Хаш зі свинячих ніжок

Хаш зі свинячих ніжок

Ніжки замочують на добу в холодній воді, періодично промиваючи та зіскоблюючи верхній шар.

Тобі знадобиться: 4 свинячі ніжки, 2 цибулини, 3 лаврові листи, півголовки часнику, 5 горошин чорного перцю, сіль, 0,5 ч.л. меленого чорного перцю, 5 л води.

Приготування: Очищені ніжки складіть у глибоку каструлю. Додай лавровий лист, перець горошком, холодну воду і варіть 5 годин на повільному вогні. Всип очищені цибулини і вари ще годину. Дістань м’ясо, відділи від кістки, наріж і поверни в каструлю. Вилови цибулю і викинь, проварити ще 30 хвилин. Подрібнений часник змішай з меленим перцем, сіллю та 100 мл бульйону. Розлий хаш по тарілках і додай часникову масу.

4. Вірменський хаш із баранини

Вірменський хаш із баранини

Цибулини вбирають неприємний запах, тому їх слід виловити перед подачею.

Тобі знадобиться: 1 бараняча голова, 3 баранячі ніжки, 500 г яловичого шлунка, 3 цибулини, 4 лаврові листи, півголовки часнику, по 5 горошин чорного та запашного перців, сіль, 5 л води.

Дивіться також:  Вечеря на швидку руку: 20 рецептів з простих продуктів

Приготування: Підготовлені ніжки та голову зали холодною водою, додай спеції та проварити 6 годин на повільному вогні. Окремо в підсоленій воді відваріть шлунок і наріж. Вилови м’ясо з каструлі, відділи від кістки, подрібни та поверни в суп. Додай очищені цибулини, шлунок та вари ще 40 хвилин. Змішай подрібнений часник, сіль та 100 мл бульйону. Подавай хаш, приправляючи часниковою сумішшю.

5. Хаш з яловичою мовою

Хаш з яловичою мовою

Варі хаш на дуже повільному вогні!

Тобі знадобиться: 1 кг яловичої мови, 4 яловичі ніжки, 3 цибулини, 4 лаврові листи, 6 зубчиків часнику, по 5 горошин чорного та запашного перців, сіль, 5 л води.

Приготування: Очищені ніжки зали холодною водою, додай спеції та вари 4 години на дуже повільному вогні. Додай підготовлену мову, очищені цибулини та вари ще 2 години. Дістань цибулю і викинь, відділи м’ясо від кістки і наріж, язик подрібни. Поверни м’ясо в каструлю та вари ще 20 хвилин. Окремо змішай подрібнений часник, сіль та півсклянки супу. Влий часникову заправку і вимкни.

6.Хаш із морквою

Хаш із морквою

В окремих піалах до хашу подають подрібнені зелень, часник та цибулю.

Тобі знадобиться: 2 яловичі ніжки, 1 морква, 2 цибулини, півголовки часнику, 3 лаврові листи, 5 горошин чорного перцю, сіль, 4 л води.

Приготування: Очищені ніжки зали холодною водою, додай спеції та проварити 5 годин. Дістань м’ясо, відділи від кістки, наріж і поверни в каструлю. Додай цілу моркву, очищені цибулини та вари ще 1 годину. Подрібни часник, додай сіль та 100 мл бульйону. Подавай хаш, заправляючи часниковою сумішшю.

7. Хаш із гострим перцем

Хаш із гострим перцем

Також смачно виходить із маринованим перцем, але його кількість слід збільшити вдвічі.

Тобі знадобиться: 4 яловичі ніжки, 500 г яловичого рубця, 1 гострий перець, 2 цибулини, півголовки часнику, 3 лаврові листи, 5 горошин запашного перцю, сіль, 5 л води.

Приготування: Очисти та промий ніжки, зали холодною водою, додай спеції та вари 5 годин. Окремо відваріть до готовності рубець, наріж і кинь у каструлю з ніжками. Додай цілі цибулини, розрізаний навпіл гострий перець і вари ще годину. Всип подрібнений часник і посол.

Дивіться також:  Французька кухня - 20 простих та смачних рецептів французьких страв

8. Наваристий хаш із свинячої рульки

Наваристий хаш зі свинячої рульки

Варі хаш у великій каструлі з товстим дном.

Тобі знадобиться: 1 кг свинячої рульки, 3 цибулини, 5 зубчиків часнику, 6 горошин чорного перцю, 2 лаврові листи, сіль, 4 л води.

>

Приготування: Підготовлене м’ясо зали холодною водою, додай спеції та вари 5 годин. Дістань м’ясо, відділи від кістки, наріж і поверни в каструлю. Додай очищені цибулини та вари ще 30 хвилин. Вилови цибулю і викинь, всип сіль і дрібно нарізаний часник.

9. Хаш із горілкою

Хаш з горілкою

Зварені ніжки з бульйону легко діставати двозубою виделкою.

Тобі знадобиться: 4 свинячі ніжки, півголовки часнику, 2 цибулини, 5 горошин чорного перцю, 3 лаврові листи, 50 мл горілки, сіль, 4 л води.< /p>

Приготування: Свинячі ніжки вимочі, очисти, залий чистою водою і проваріть зі спеціями 5 годин. Дістань м’ясо, відділи від кістки, наріж і поверни в каструлю. Додай очищені цибулини та вари ще 40 хвилин. Всип подрібнений часник, посоліть, влий горілку і вимкни.

10. Ароматний хаш на багатті

Ароматний хаш на багатті

Влаштуй сімейний пікнік, приготуй хаш з ароматом серпанку.

Тобі знадобиться: 1 кг вареного яловичого рубця, 4 яловичі ніжки, 1 морква, 3 цибулини, півголовки часнику, по 5 горошин чорного та запашного перців, сіль, 5 л води.< /u>

Приготування: Склади в глибокий казанок очищені ніжки, спеції, додай холодну воду та вари 6 годин на слабкому вогні. Дістань м’ясо, відділи від кістки, наріж і всип у каструлю. Додай очищені цибулини, цілу моркву, подрібнений рубець та вари ще 1 годину. Всип подрібнений часник, посоліть і зніми хаш з вогню.

11. Хаш зі свининою та цибульно-часниковою заправкою

Хаш зі свининою та цибульно-часниковою заправкою

Заправку прийнято додавати до супу, вливаючи назад частину супу зі своєї тарілки.

Тобі знадобиться: 4 свинячі ніжки, 2 цибулини, 5 зубчиків часнику, 3 лаврові листи, 5 горошин чорного перцю, сіль, 4 л води.

Приготування: Очищені ніжки зали холодною водою, додай спеції та вари 5 годин на повільному вогні. Дістань м’ясо, наріж, поверни в каструлю і вари ще 30 хвилин.

Дрібно наріж цибулю та часник, додай сіль та 100 мл бульйону. Подавай хаш, додаючи цибульно-часникову заправку.

12. Хаш із різних видів м’яса

Хаш із різних видів м'яса

Заздалегідьрозрахуй час варіння хаша, оскільки це тривалий процес.

Дивіться також:  Мінтай у духовці: 10 найсмачніших рецептів

Тобі знадобиться: 2 яловичі ніжки, 2 баранячі ніжки, 1 баранячий рубець, 2 цибулини, півголовки часнику, здобуття кінзи, 3 лаврові листи, 5 горошин чорного перцю, мелений коріандр, сіль , 5 л води.

Приготування: Відварити рубець до готовності. У глибоку каструлю склади очищені ніжки, лавровий лист, перець горошком та вари 5 годин. Вилови м’ясо, відділи від кістки, наріж і поверни в каструлю. Додай очищені цибулини, нарізаний рубець і вари ще годину. Всип мелений коріандр, сіль, дрібно нарізані часник та зелень.

13. Хаш із баранячих ніжок та лівера

Хаш із баранячих ніжок та лівера

Купайте вже оброблені ніжки, щоб заощадити час.

Тобі знадобиться: 5 л води, 2 баранячі ніжки, 1 кг лівера, 3 цибулини, 5 зубчиків часнику, 3 лаврові листи, по 4 горошини чорного та запашного перців, сіль.< /u>

Приготування: Очищені ніжки проварити зі спеціями 4 години. Додай нарізаний лівер, очищені цибулини та вари ще 2 години. Дістань ніжки, відділи від кістки м’ясо, наріж і поверни в каструлю. Проварити ще 40 хвилин і вимкни. Окремо змішай подрібнений часник, сіль та 100 мл бульйону. Подавай часникову заправку окремо.

14. Хаш з молоком та хлібом

Хаш із молоком та хлібом

Цікаве поєднання смаків!

Тобі знадобиться: 1 кг яловичих ніжок, 500 г яловичого рубця, 3 цибулини, 3 лаврових листи, 5 горошин чорного перцю, сіль, 6 зубчиків часнику, 200 г хліба, півсклянки молока , 5 л води.

Приготування: Рубець очисти та проваріть до готовності. В окрему каструлю склади підготовлені ніжки, додай спеції, воду та вари 5 годин. Дістань м’ясо, відділи від кістки, наріж і всип у каструлю. Всип подрібнений рубець, очищені цибулини та вари ще 1 годину. Додай вмочений у молоці хліб, провари 15 хвилин, посоліть і присип нарізаним часником.

15. Хаш із яловичим нирковим салом

Хаш з яловичим нирковим салом

Сало слід топити на повільному вогні.

Тобі знадобиться: 4 яловичі ніжки, 1 кг вареного яловичого рубця, 200 г яловичого ниркового сала, 2 цибулини, півголовки часнику, 4 горошини чорного перцю, 3 лаврові листи, соль л води.

Приготування: Сало наріж і обсмаж у глибокому казанку, додай очищені ніжки, спеції, воду та вари 5 годин. Дістань м’ясо, відділи від кістки, дрібно наріж і поверни в каструлю. Додай очищені цибулини, подрібнений рубець та вари ще 40 хвилин. Посоли та присип хаш подрібненим часником.