Чахохбілі з курки по-грузинськи – 7 класичних рецептів

Сьогодні я хочу Вам розповісти і поділитися секретами приготування такої страви, як — чахохбілі, родом вона з сонячної Грузії. Я дуже люблю готувати, а моя сім’я їсти грузинські страви, тому що це завжди смачно, соковито, яскраво і дуже ароматно. Єдиний недолік — неможливо вчасно зупинитися, їси до тих пір, поки не спорожніють казанок! Але зате як приємно слухати, коли тебе вся родина нахвалює за таку вкуснятинку, просто «мед» для вух! А що ще для господині потрібно — щоб рідні були ситі і задоволені?!

Готувати цю страву зовсім не складно, потрібно підготувати курочку і овочі і запастися часом для приготування, його потрібно не мало, приблизно 2 години. Але на виході отримуємо кулінарний шедевр з кавказьким колоритом, яке чимось нагадує м’ясне рагу. Однак при приготуванні потрібно застосовувати особливі «фішки», а які саме можна дізнатися, прочитавши статтю до кінця!

Дивіться також:  Тефтелі і у вершковому соусі в духовці, мультиварці і на сковороді

Найцікавіше, що первісна частування готувалася з м’яса фазана «хохоби», але зараз цю дичину вдень з вогнем не знайти, тому кулінари внесли певні зміни в рецептуру і головною «героїнею» цієї страви, стала виступати курка.

Насправді, при приготуванні можна використовувати будь-яку частину тушки, але наприклад якщо це буде грудка, то страва буде більш дієтичним. А якщо у Вас не виявилося свіжих помідор, то їх можна замінити консервованими